Detské tábory

ENGLISH camp – denný tábor

Denný tábor pre 7 až 15 ročné deti. Fantastické spojenie angličtiny a výletov do blízkeho okolia. Deň zbehne každému veľmi rýchlo pretože sa ani na chvíľku nenudíme.

Termín: 17. júl 2017 – 21. júl 2017
Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2) Príchod detí 7:30-8:30, odchod detí 16:00-16:30
Cena:  105  EUR
V cene: obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky

Program: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Samozrejmosťou sú simulácie bežného života, role plays, konverzácie, ... Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (korčuľovanie na ľade v Aréne Sršňov pod vedením trénera, Vyhliadkova veža, športový deň na Aničke, výlet na Slanský hrad, Koníky - hipoterapia) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Lektori čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy. S pokročilými komunikujú po celý deň v angličtine.


MINI camp – denný tábor pre 4-7 ročné deti

Úžasný tábor pre najmenších! Do tohto tábora sa zamilovalo množstvo detí i naši lektori. Deti sa nenásilnou formou skamarátia s angličtinou a zažijú množstvo hier a zábavy v prírode. Na jedného lektora pripadne najviac 7 detí.

Termín: 10. júl 2017 – 14. júl 2017                                                                                                        

Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2) Príchod detí 7:30-8:30, odchod detí 16:00-16:30

Cena: 105  EUR

Stravovanie obedy , pitný režim

V cene  obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky

Program: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať...všetko v angličtine. Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (korčuľovanie na ľade v Aréne Sršňov pod vedením trénera, Vyhliadkova veža, športový deň na Aničke, výlet na Slanský hrad, Koníky - hipoterapia) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom. Výlety, hry i jazykový program sú prispôsobené veku detí, v minulosti ich zvládli i 3,5 ročné detičky.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Lektorky čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy. Deti tejto vekovej kategórie vnímajú cudzí jazyk ako prirodzený jav.


Úvod     │     Kurzy pre deti     │     Detské tábory     │     Zápis     │     Galéria     │     Kontakt

Copyright © 2015 kidsacademy.sk. Všetky práva vyhradené.

Vitajte v Kids academy

Prevádzka KIDS Academy:
Komenského 2
Košice 040 01

Kontaktná osoba:
Ing. Jana Kolesárová

Mobil:
+421 918 611 434

E-mail:
anglictina@kidsacademy.sk

Úvod

Kurzy
pre deti

Detské
tábory

Zápis

Galéria

Kontakt

Komenského 2