Detské tábory

Denný tábor pre 7 až 15 ročné deti. Fantastické spojenie angličtiny a výletov do blízkeho okolia. Deň zbehne každému veľmi rýchlo pretože sa ani na chvíľku nenudíme.

Termín: 16. júl – 20. júl 2018

Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2). Príchod detí 7:30-8:30, odchod detí 16:00-16:30

Cena: 105  EUR

V cene: obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky. Nie sú potrebné žiadne doplatky.

Program: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Samozrejmosťou sú simulácie bežného života, role plays, konverzácie, ... Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (exkurzia na Hasičskú stanicu, Vyhliadková veža, športový deň na Aničke, korčuľovanie na ľade pod vedením trénerky, jazdenie na koníkoch - hipoterapia) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Lektori čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy. S pokročilými komunikujú po celý deň v angličtine.MINI camp – denný tábor pre 4-7 ročné deti

Úžasný tábor pre najmenších! Do tohto tábora sa zamilovalo množstvo detí i naši lektori. Deti sa nenásilnou formou skamarátia s angličtinou a zažijú množstvo hier a zábavy v prírode. Na jedného lektora pripadne najviac 7 detí.

Termín: 9. júl – 13. júl 2018                                                                                                        
Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2) Príchod detí 7:30-8:30, odchod detí 16:00-16:30

Cena: 105  EUR

Stravovanie:  obedy , pitný režim

V cene:  obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky. Nie sú potrebné žiadne doplatky.

Program: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať...všetko v angličtine. Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (exkurzia na Hasičskú stanicu, Vyhliadková veža, športový deň na Aničke,  jazdenie na koníkoch – hipoterapia, korčuľovanie na ľade pod vedením trénerky) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom. Výlety, hry i jazykový program sú prispôsobené veku detí, v minulosti ich zvládli i 3,5 ročné detičky.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Lektorky čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy. Deti tejto vekovej kategórie vnímajú cudzí jazyk ako prirodzený jav. Znalosť anglického jazyka pri nástupe do tábora sa nevyžaduje. Vhodné i pre úplných začiatočníkov.Úvod     │     Kurzy pre deti     │     Detské tábory     │     Zápis     │     Galéria     │     Kontakt

Copyright © 2015 kidsacademy.sk. Všetky práva vyhradené.

Vitajte v Kids academy

Prevádzka KIDS Academy:
Komenského 2
Košice 040 01

Kontaktná osoba:
Ing. Jana Kolesárová

Mobil:
+421 918 611 434

E-mail:
anglictina@kidsacademy.sk

Komenského 2

Úvod

Kurzy
pre deti

Detské
tábory

Zápis

Kontakt

Blog