English camp – denný tábor pre 4-12 ročné deti - OBSADENÉ

Denný tábor pre 4 až 12 ročné deti. Fantastické spojenie angličtiny a výletov do blízkeho okolia. Deň zbehne každému veľmi rýchlo pretože sa ani na chvíľku nenudíme.

Termín: 8. júl – 12. júl 2019

Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2)

Príchod detí:  7:30-8:30, odchod detí 16:00

Cena: 120  EUR

Stravovanie:  obedy , pitný režim

V cene:  obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky. Nie sú potrebné žiadne doplatky, okrem požičania ľadových korčúľ – 2 eurá (možnosť priniesť si i vlastné korčule)

Program: Dopoludnie strávia deti v menších skupinách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (dopravná výchova v T-systems športovo – zábavnom areáli, korčuľovanie v na ľade v Crow aréne pod vedením trénerky , indiánsky deň v lese spojený s hľadaním pokladu, výlet do ZOO, olympijský deň v parku – športové súťaže) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Deti budú rozdelené podľa veku. Mladšie deti (4-7r.) budú vedené podľa konceptu Mini campu, ktorý vychádza z našich obľúbených kurzov Happy kids pre túto vekovú kategóriu. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať...všetko v angličtine. Staršie deti budú mať konverzačné hodiny, hrať role-plays, pracovať na projektoch apod. Lektori čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy.

S pokročilými komunikujú po celý deň v angličtine.


MINI camp – denný tábor pre 4-7 ročné deti - OBSADENÉ

Možnosť účasti i  8-12 ročných detí. Obmedzený počet miest. Bude vytvorená jedna skupinka starších detí s prispôsobenou výučbou angličtiny.

Úžasný tábor pre najmenších! Do tohto tábora sa zamilovalo množstvo detí i naši lektori. Deti sa nenásilnou formou skamarátia s angličtinou a zažijú množstvo hier a zábavy v prírode.

Termín: 15. júl – 19. júl 2019

Miesto: Strojnícka priemyslovka (Komenského 2)

Príchod detí: 7:30-8:30, odchod detí 16:00

Cena: 120  EUR

Stravovanie:  obedy , pitný režim

V cene:  obedy, 15 hodín angličtiny + celodenná komunikácia s lektormi v AJ, všetky vstupenky a lístky, učebné pomôcky. Nie sú potrebné žiadne doplatky.

Program: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Kids Academy. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať...všetko v angličtine. Po obede nasleduje výlet do blízkeho okolia (dopravná výchova v T-systems športovo – zábavnom areáli, výlet na Alpinku , indiánsky deň v lese spojený s hľadaním pokladu, výlet do ZOO, olympijský deň v parku – športové súťaže) spojený s doprovodným nenúteným jazykovým programom. Výlety, hry i jazykový program sú prispôsobené veku detí, v minulosti ich zvládli i 3,5 ročné detičky.

Angličtina: Výučba je prispôsobená vekovej kategórií. Lektorky čerpajú zo svojich bohatých skúseností a nenásilnou hravou formou učia deti nielen izolované slovíčka ale celé vety a frázy. Deti tejto vekovej kategórie vnímajú cudzí jazyk ako prirodzený jav. Znalosť anglického jazyka pri nástupe do tábora sa nevyžaduje. Vhodné i pre úplných začiatočníkov.

Úvod     │     Kurzy pre deti     │     Detské tábory     │     Zápis     │     Galéria     │     Kontakt

Copyright © 2015 kidsacademy.sk. Všetky práva vyhradené.

Vitajte v Kids academy

Prevádzka KIDS Academy:
Komenského 2
Košice 040 01

Kontaktná osoba:
Ing. Jana Kolesárová

Mobil:
+421 918 611 434

E-mail:
anglictina@kidsacademy.sk

Komenského 2

Úvod

Kurzy
pre deti

Detské
tábory

Zápis

Kontakt

Blog